header12.png header11.png header3.png header2.png header7.png header4.png header8.png header6.png header9.png header5.png header14.png header1.png header15.png header13.png header10.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Coole Kids CK3F1 - veld Hockey Club Rotterdam CK-MF4

Veteranen B

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Noordwijk H35B 20 55 18 1 1 78 17 0
2 Schoonhoven H35A 19 44 14 2 3 68 28 0
3 Derby H35B 20 44 13 5 2 59 21 0
4 Bleiswijk H35B 20 36 12 0 8 63 49 0
5 Voorhout H35A 19 31 10 1 8 44 38 0
6 Berkel-Rodenrijs H35B 19 29 9 2 8 37 36 0
7 Alecto H35C 20 23 6 5 9 31 47 0
8 Klein Zwitserland H35G 20 22 6 4 10 33 51 0
9 Ypenburg H35B 20 20 5 5 10 29 43 0
10 Alecto H35B 19 11 3 2 14 16 53 0
11 Forescate H35B 20 11 2 5 13 15 43 0
12 Cartouche H35G 18 8 2 2 14 12 59 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei MHC Forescate H35B 14:45 thuis - Semi 2
12 jun L.S.C. ALECTO H35B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Klein Zwitserland H35G Derby H35B 0-5
Schoonhoven H35A Bleiswijk H35B 7-3
Ypenburg H35B Berkel-Rodenrijs H35B 0-0
Alecto H35B Alecto H35C 2-1
Forescate H35B Voorhout H35A 0-3
Noordwijk H35B Cartouche H35G 5-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs H35B Forescate H35B 1-0
Cartouche H35G Ypenburg H35B 1-6
Derby H35B Noordwijk H35B 3-3
Bleiswijk H35B Klein Zwitserland H35G 3-2
Alecto H35C Schoonhoven H35A 0-0
Voorhout H35A Alecto H35B 2-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ypenburg H35B Derby H35B 2-2
Noordwijk H35B Bleiswijk H35B 0-5
Schoonhoven H35A Voorhout H35A 4-0
Alecto H35B Forescate H35B 0-0
Cartouche H35G Berkel-Rodenrijs H35B 2-1
Klein Zwitserland H35G Alecto H35C 1-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Voorhout H35A Klein Zwitserland H35G 4-3
Berkel-Rodenrijs H35B Alecto H35B 3-1
Derby H35B Cartouche H35G 4-0
Alecto H35C Noordwijk H35B 1-4
Forescate H35B Schoonhoven H35A 2-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Cartouche H35G Bleiswijk H35B 0-3
Derby H35B Berkel-Rodenrijs H35B 2-1
Schoonhoven H35A Alecto H35B 7-2
Klein Zwitserland H35G Forescate H35B 2-0
Ypenburg H35B Alecto H35C 1-2
Noordwijk H35B Voorhout H35A 2-0
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Bleiswijk H35B Ypenburg H35B 6-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Forescate H35B Noordwijk H35B 0-3
Bleiswijk H35B Derby H35B 1-5
Alecto H35B Klein Zwitserland H35G 0-2
Alecto H35C Cartouche H35G 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Derby H35B Alecto H35C 3-0
Cartouche H35G Voorhout H35A 0-5
Noordwijk H35B Alecto H35B 3-0
Ypenburg H35B Forescate H35B 2-1
Klein Zwitserland H35G Schoonhoven H35A 2-6
Bleiswijk H35B Berkel-Rodenrijs H35B 8-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Schoonhoven H35A Noordwijk H35B 2-5
Alecto H35C Bleiswijk H35B 2-1
Voorhout H35A Derby H35B 3-1
Forescate H35B Cartouche H35G 1-1
Alecto H35B Ypenburg H35B 1-2
Berkel-Rodenrijs H35B Klein Zwitserland H35G 3-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Ypenburg H35B Schoonhoven H35A 1-2
Alecto H35C Berkel-Rodenrijs H35B 2-3
Bleiswijk H35B Voorhout H35A 3-1
Derby H35B Forescate H35B 0-0
Cartouche H35G Alecto H35B 1-2
Noordwijk H35B Klein Zwitserland H35G 5-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Forescate H35B Bleiswijk H35B 3-4
Alecto H35B Derby H35B 0-4
Schoonhoven H35A Cartouche H35G 5-0
Klein Zwitserland H35G Ypenburg H35B 1-1
Noordwijk H35B Berkel-Rodenrijs H35B 3-0
Voorhout H35A Alecto H35C 3-1
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs H35B Schoonhoven H35A 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Cartouche H35G Klein Zwitserland H35G 0-2
Derby H35B Schoonhoven H35A 2-2
Berkel-Rodenrijs H35B Voorhout H35A 2-1
Bleiswijk H35B Alecto H35B 3-2
Alecto H35C Forescate H35B 1-1
Ypenburg H35B Noordwijk H35B 1-2
ZONDAG 6 MAART 2022
Voorhout H35A Ypenburg H35B 4-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Cartouche H35G Noordwijk H35B 0-5
Voorhout H35A Forescate H35B 2-1
Derby H35B Klein Zwitserland H35G 5-0
Berkel-Rodenrijs H35B Ypenburg H35B 1-2
Alecto H35C Alecto H35B 2-0
Bleiswijk H35B Schoonhoven H35A 3-4
ZONDAG 20 MAART 2022
Forescate H35B Berkel-Rodenrijs H35B 0-1
Alecto H35B Voorhout H35A 0-4
Klein Zwitserland H35G Bleiswijk H35B 1-3
Noordwijk H35B Derby H35B 4-1
Ypenburg H35B Cartouche H35G 1-0
Schoonhoven H35A Alecto H35C 6-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Voorhout H35A Schoonhoven H35A 0-2
Alecto H35C Klein Zwitserland H35G 2-2
Bleiswijk H35B Noordwijk H35B 2-5
Derby H35B Ypenburg H35B 6-0
Berkel-Rodenrijs H35B Cartouche H35G 5-1
Forescate H35B Alecto H35B 2-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Schoonhoven H35A Forescate H35B 8-0
Klein Zwitserland H35G Voorhout H35A 2-2
Noordwijk H35B Alecto H35C 7-0
Ypenburg H35B Bleiswijk H35B 1-4
Alecto H35B Berkel-Rodenrijs H35B 2-4
Cartouche H35G Derby H35B 1-3
DINSDAG 5 APRIL 2022
Alecto H35C Ypenburg H35B 3-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
Alecto H35B Schoonhoven H35A 0-4
Voorhout H35A Noordwijk H35B 1-5
Bleiswijk H35B Cartouche H35G 5-0
Berkel-Rodenrijs H35B Derby H35B 2-2
Forescate H35B Klein Zwitserland H35G 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Ypenburg H35B Voorhout H35A 2-3
Noordwijk H35B Forescate H35B 4-0
Klein Zwitserland H35G Alecto H35B 4-0
Derby H35B Bleiswijk H35B 2-0
Cartouche H35G Alecto H35C 1-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Berkel-Rodenrijs H35B Bleiswijk H35B 2-3
Alecto H35C Derby H35B 1-3
Forescate H35B Ypenburg H35B 2-1
Alecto H35B Noordwijk H35B 0-4
Schoonhoven H35A Klein Zwitserland H35G 2-4
ZONDAG 15 MEI 2022
Cartouche H35G Forescate H35B 2-1
Derby H35B Voorhout H35A 3-1
Bleiswijk H35B Alecto H35C 0-3
Klein Zwitserland H35G Berkel-Rodenrijs H35B 2-1
Ypenburg H35B Alecto H35B 1-1
Noordwijk H35B Schoonhoven H35A 4-0
ZONDAG 22 MEI 2022
Schoonhoven H35A Ypenburg H35B 1-0
Forescate H35B Derby H35B 0-3
Voorhout H35A Bleiswijk H35B 5-3
Berkel-Rodenrijs H35B Alecto H35C 4-2
Klein Zwitserland H35G Noordwijk H35B 0-5

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Koos van der Houwen
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Lijncoordinator Tim van Ginneken

Aankomende speelronde

DINSDAG 24 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Voorhout H35A Cartouche H35G 20:30