header11.png header15.png header10.png header14.png header1.png header9.png header5.png header3.png header4.png header2.png header7.png header13.png header8.png header6.png header12.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Coole Kids CK3F1 - veld Hockey Club Rotterdam CK-MF4

Heren 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapid H1 16 39 12 3 1 77 19 0
2 Wateringse veld H1 17 37 12 1 4 49 32 0
3 Spijkenisse H1 17 36 11 3 3 51 33 0
4 Bleiswijk H1 16 32 10 2 4 59 31 0
5 Tempo '34 H1 17 28 9 1 7 39 33 0
6 Teteringen H1 16 20 6 2 8 51 45 0
7 Zevenbergen H1 16 16 4 4 8 33 51 0
8 Gilze-Rijen H1 16 14 4 2 10 29 43 0
9 DDHC H1 17 14 4 2 11 28 54 0
10 Olympia H1 16 0 0 0 16 18 93 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei G.H.C. RAPID H1 15:00 thuis - Havecon 1
12 jun HC Gilze Rijen H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DDHC H1 Zevenbergen H1 1-5
Gilze-Rijen H1 Wateringse veld H1 0-1
Rapid H1 Spijkenisse H1 1-2
Goes H1 Olympia H1 3-1
Tempo '34 H1 Bleiswijk H1 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Teteringen H1 Goes H1 3-1
Olympia H1 Rapid H1 2-7
Bleiswijk H1 DDHC H1 7-0
Spijkenisse H1 Gilze-Rijen H1 3-1
Wateringse veld H1 Tempo '34 H1 0-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rapid H1 Goes H1 6-1
Zevenbergen H1 Teteringen H1 5-3
Tempo '34 H1 Spijkenisse H1 0-2
DDHC H1 Wateringse veld H1 1-1
Gilze-Rijen H1 Olympia H1 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Bleiswijk H1 Zevenbergen H1 6-0
Goes H1 Gilze-Rijen H1 2-2
Olympia H1 Tempo '34 H1 2-5
Spijkenisse H1 DDHC H1 5-1
Teteringen H1 Rapid H1 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zevenbergen H1 Wateringse veld H1 0-5
Gilze-Rijen H1 Rapid H1 2-2
Bleiswijk H1 Teteringen H1 5-3
DDHC H1 Olympia H1 6-1
Tempo '34 H1 Goes H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Teteringen H1 Gilze-Rijen H1 3-2
Wateringse veld H1 Bleiswijk H1 6-2
Spijkenisse H1 Zevenbergen H1 3-1
Goes H1 DDHC H1 0-2
Rapid H1 Tempo '34 H1 4-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Zevenbergen H1 Olympia H1 4-1
Bleiswijk H1 Spijkenisse H1 1-1
Wateringse veld H1 Teteringen H1 4-2
Tempo '34 H1 Gilze-Rijen H1 3-0
DDHC H1 Rapid H1 1-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Goes H1 Zevenbergen H1 3-1
Gilze-Rijen H1 DDHC H1 3-2
Teteringen H1 Tempo '34 H1 4-1
Spijkenisse H1 Wateringse veld H1 5-2
Olympia H1 Bleiswijk H1 2-6
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
DDHC H1 Tempo '34 H1 2-1
Zevenbergen H1 Rapid H1 2-2
Bleiswijk H1 Goes H1 7-0
Spijkenisse H1 Teteringen H1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Goes H1 Wateringse veld H1 2-2
Olympia H1 Spijkenisse H1 1-7
Rapid H1 Bleiswijk H1 3-1
DDHC H1 Teteringen H1 0-4
Gilze-Rijen H1 Zevenbergen H1 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Teteringen H1 Olympia H1 9-0
Zevenbergen H1 Tempo '34 H1 2-6
Wateringse veld H1 Rapid H1 2-6
ZONDAG 6 MAART 2022
Bleiswijk H1 Gilze-Rijen H1 3-1
Wateringse veld H1 Olympia H1 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Spijkenisse H1 Rapid H1 1-3
Wateringse veld H1 Gilze-Rijen H1 3-2
Zevenbergen H1 DDHC H1 1-1
Bleiswijk H1 Tempo '34 H1 2-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Tempo '34 H1 Wateringse veld H1 3-2
Rapid H1 Olympia H1 14-0
Gilze-Rijen H1 Spijkenisse H1 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Wateringse veld H1 DDHC H1 2-1
Olympia H1 Gilze-Rijen H1 3-5
Spijkenisse H1 Tempo '34 H1 3-2
Teteringen H1 Zevenbergen H1 4-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
DDHC H1 Spijkenisse H1 4-5
Zevenbergen H1 Bleiswijk H1 1-4
Rapid H1 Teteringen H1 5-2
Tempo '34 H1 Olympia H1 4-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Olympia H1 DDHC H1 1-2
Teteringen H1 Bleiswijk H1 2-4
Rapid H1 Gilze-Rijen H1 5-0
Wateringse veld H1 Zevenbergen H1 3-0
VRIJDAG 22 APRIL 2022
DDHC H1 Bleiswijk H1 1-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Gilze-Rijen H1 Teteringen H1 3-1
Bleiswijk H1 Wateringse veld H1 2-3
Zevenbergen H1 Spijkenisse H1 2-2
Tempo '34 H1 Rapid H1 0-4
ZONDAG 8 MEI 2022
Spijkenisse H1 Bleiswijk H1 4-2
Gilze-Rijen H1 Tempo '34 H1 2-4
Teteringen H1 Wateringse veld H1 4-5
Olympia H1 Zevenbergen H1 1-7
Rapid H1 DDHC H1 8-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Tempo '34 H1 Teteringen H1 3-2
DDHC H1 Gilze-Rijen H1 4-2
Bleiswijk H1 Olympia H1 9-1
Wateringse veld H1 Spijkenisse H1 4-0
ZONDAG 22 MEI 2022
Teteringen H1 Spijkenisse H1 4-3
Olympia H1 Wateringse veld H1 2-5
Tempo '34 H1 DDHC H1 1-0
Rapid H1 Zevenbergen H1 7-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Arthur van der Horst
Manager Rob de Roon
Aanvoerder Yannic van Willigen
Trainer (hoofd) Arthur van der Horst
Lijncoordinator Tim van Ginneken

Aankomende speelronde

ZONDAG 29 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk H1 Rapid H1 15:00
Spijkenisse H1 Olympia H1 14:45
Teteringen H1 DDHC H1 13:45
Zevenbergen H1 Gilze-Rijen H1 14:45