header15.png header4.png header11.png header1.png header5.png header3.png header14.png header13.png header8.png header7.png header6.png header10.png header9.png header2.png header12.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links




Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


Bleiswijk-Waddinxveen HA

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gouda HA 11 33 11 0 0 50 19 0
2 hdm HG 11 25 8 1 2 49 24 0
3 Cartouche HF 11 23 7 2 2 52 24 0
4 Bleiswijk HA 11 15 5 0 6 38 32 0
5 Roomburg HD 11 10 3 1 7 16 26 0
6 Schoonhoven HA 11 9 3 0 8 35 53 0
7 Groen-Geel HB 11 8 2 2 7 16 39 0
8 Klein Zwitserland HE 11 6 2 0 9 21 60 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland HE hdm HG 4-9
Cartouche HF Schoonhoven HA 3-0
Gouda HA Bleiswijk-Waddinxveen HA 3-1
Groen-Geel HB Roomburg HD 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gouda HA Roomburg HD 4-0
Schoonhoven HA Groen-Geel HB 9-4
Bleiswijk-Waddinxveen HA Klein Zwitserland HE 9-2
hdm HG Cartouche HF 3-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel HB Cartouche HF 1-6
Schoonhoven HA Gouda HA 4-5
Klein Zwitserland HE Roomburg HD 2-3
Bleiswijk-Waddinxveen HA hdm HG 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schoonhoven HA Klein Zwitserland HE 8-1
Roomburg HD Bleiswijk-Waddinxveen HA 0-5
hdm HG Groen-Geel HB 2-0
Cartouche HF Gouda HA 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland HE Cartouche HF 0-11
Gouda HA Groen-Geel HB 5-1
Roomburg HD hdm HG 1-2
Bleiswijk-Waddinxveen HA Schoonhoven HA 6-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Schoonhoven HA Roomburg HD 1-4
Cartouche HF Bleiswijk-Waddinxveen HA 6-3
Gouda HA hdm HG 5-2
Groen-Geel HB Klein Zwitserland HE 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Roomburg HD Cartouche HF 3-4
hdm HG Schoonhoven HA 9-3
Bleiswijk-Waddinxveen HA Groen-Geel HB 2-3
Gouda HA Klein Zwitserland HE 8-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bleiswijk-Waddinxveen HA Gouda HA 3-4
Roomburg HD Groen-Geel HB 0-0
Schoonhoven HA Cartouche HF 4-10
hdm HG Klein Zwitserland HE 4-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Cartouche HF hdm HG 1-1
Klein Zwitserland HE Bleiswijk-Waddinxveen HA 0-4
Roomburg HD Gouda HA 0-3
Groen-Geel HB Schoonhoven HA 1-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
hdm HG Bleiswijk-Waddinxveen HA 8-2
Roomburg HD Klein Zwitserland HE 3-1
Gouda HA Schoonhoven HA 7-2
Cartouche HF Groen-Geel HB 3-3
ZONDAG 8 MAART 2020
Groen-Geel HB hdm HG 0-5
Klein Zwitserland HE Schoonhoven HA 3-0
Bleiswijk-Waddinxveen HA Roomburg HD 2-1
Gouda HA Cartouche HF 3-2

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tim van Ginneken
Aanvoerder Frank de Man
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Lijncoordinator Tim van Ginneken
Lijncoordinator Patricia van den Kieboom-van der Burgh