header13.png header7.png header8.png header4.png header12.png header9.png header14.png header11.png header1.png header6.png header15.png header3.png header2.png header5.png header10.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Coole Kids CK3F1 - veld Hockey Club Rotterdam CK-MF4

Veterinnen A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Craeyenhout D30B 19 48 15 3 1 60 20 0
2 Voorne D30A 18 46 15 1 2 71 17 0
3 Cartouche D30F 19 40 13 1 5 47 22 0
4 Cartouche D30D 19 37 11 4 4 35 20 0
5 HUDITO D30C 19 28 8 4 7 34 28 0
6 Leiden D30C 19 23 6 5 8 34 29 0
7 Victoria D30E 19 23 6 5 8 22 27 0
8 Leiden D30B 19 22 7 1 11 33 41 0
9 Bleiswijk D30A 19 16 3 7 9 30 52 0
10 Roomburg D30B 9 13 4 1 4 16 20 0
11 Cartouche D30E 18 5 1 2 15 8 54 0
12 Forescate D30B 19 5 1 2 16 14 74 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei LOHC D30B 10:45 thuis - Semi 2
12 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D30F 16:05 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Forescate D30B Cartouche D30D 2-3
Leiden D30C HUDITO D30C 1-1
Leiden D30B Craeyenhout D30B 1-4
Cartouche D30F Voorne D30A 2-3
Rotterdam D30D Bleiswijk D30A 6-1
Cartouche D30E Victoria D30E 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voorne D30A Rotterdam D30D 1-2
Craeyenhout D30B Cartouche D30F 2-1
Forescate D30B HUDITO D30C 0-0
Cartouche D30D Leiden D30B 1-1
Bleiswijk D30A Cartouche D30E 1-0
Victoria D30E Leiden D30C 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Leiden D30C Bleiswijk D30A 2-2
Forescate D30B Victoria D30E 1-2
HUDITO D30C Cartouche D30D 2-2
Cartouche D30F Leiden D30B 3-1
Rotterdam D30D Craeyenhout D30B 1-4
Cartouche D30E Voorne D30A 0-7
WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2021
Cartouche D30D Cartouche D30F 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Victoria D30E HUDITO D30C 1-0
Craeyenhout D30B Cartouche D30E 2-0
Voorne D30A Leiden D30C 2-1
Bleiswijk D30A Forescate D30B 1-1
Leiden D30B Rotterdam D30D 1-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HUDITO D30C Bleiswijk D30A 3-1
Rotterdam D30D Cartouche D30F 4-0
Leiden D30C Craeyenhout D30B 0-0
Victoria D30E Cartouche D30D 0-2
Cartouche D30E Leiden D30B 3-0
Forescate D30B Voorne D30A 0-8
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leiden D30B Leiden D30C 2-1
Cartouche D30D Rotterdam D30D 1-3
Bleiswijk D30A Victoria D30E 0-1
Voorne D30A HUDITO D30C 6-1
Cartouche D30F Cartouche D30E 4-1
Craeyenhout D30B Forescate D30B 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leiden D30C Cartouche D30F 0-2
HUDITO D30C Craeyenhout D30B 1-2
Victoria D30E Voorne D30A 0-3
Bleiswijk D30A Cartouche D30D 1-1
Cartouche D30E Rotterdam D30D 0-3
Forescate D30B Leiden D30B 2-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Cartouche D30F Forescate D30B 5-1
Leiden D30B HUDITO D30C 1-3
Craeyenhout D30B Victoria D30E 3-1
Voorne D30A Bleiswijk D30A 7-1
Cartouche D30D Cartouche D30E 1-0
Rotterdam D30D Leiden D30C 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leiden D30C Cartouche D30E 3-0
Forescate D30B Rotterdam D30D 1-2
HUDITO D30C Cartouche D30F 0-4
Victoria D30E Leiden D30B 3-1
Voorne D30A Cartouche D30D 4-0
Bleiswijk D30A Craeyenhout D30B 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leiden D30B Bleiswijk D30A 2-4
Cartouche D30F Victoria D30E 1-0
Rotterdam D30D HUDITO D30C 2-0
Cartouche D30E Forescate D30B 0-1
Craeyenhout D30B Voorne D30A 0-6
Leiden D30C Cartouche D30D 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
HUDITO D30C Cartouche D30E 5-0
Cartouche D30D Craeyenhout D30B 0-2
Forescate D30B Leiden D30C 2-5
Voorne D30A Leiden D30B 2-0
Victoria D30E Rotterdam D30D 0-4
Bleiswijk D30A Cartouche D30F 2-6
ZONDAG 13 MAART 2022
HUDITO D30C Leiden D30C 2-1
Cartouche D30D Forescate D30B 5-0
Victoria D30E Cartouche D30E 1-1
Craeyenhout D30B Leiden D30B 4-0
ZONDAG 20 MAART 2022
HUDITO D30C Forescate D30B 3-0
Leiden D30C Victoria D30E 1-0
Roomburg D30B Voorne D30A 0-2
Cartouche D30E Bleiswijk D30A 1-1
Cartouche D30F Craeyenhout D30B 1-2
Leiden D30B Cartouche D30D 1-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Leiden D30B Cartouche D30F 1-2
Bleiswijk D30A Leiden D30C 2-2
Cartouche D30D HUDITO D30C 0-1
Victoria D30E Forescate D30B 5-0
Craeyenhout D30B Roomburg D30B 6-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Cartouche D30E Craeyenhout D30B 1-10
HUDITO D30C Victoria D30E 2-2
Cartouche D30F Cartouche D30D 4-2
Roomburg D30B Leiden D30B 2-1
Forescate D30B Bleiswijk D30A 1-4
Leiden D30C Voorne D30A 1-4
ZONDAG 10 APRIL 2022
Voorne D30A Forescate D30B 6-1
Craeyenhout D30B Leiden D30C 2-0
Cartouche D30F Roomburg D30B 1-1
Cartouche D30D Victoria D30E 3-0
Leiden D30B Cartouche D30E 5-0
Bleiswijk D30A HUDITO D30C 0-3
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Voorne D30A Cartouche D30F 0-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Bleiswijk D30A Roomburg D30B 2-3
DONDERDAG 21 APRIL 2022
Leiden D30C Leiden D30B 3-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Forescate D30B Craeyenhout D30B 0-6
Cartouche D30E Cartouche D30F 0-2
Roomburg D30B Cartouche D30D 1-2
HUDITO D30C Voorne D30A 5-2
Victoria D30E Bleiswijk D30A 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Leiden D30B Forescate D30B 5-0
Craeyenhout D30B HUDITO D30C 2-1
Voorne D30A Victoria D30E 3-0
Cartouche D30D Bleiswijk D30A 4-1
Roomburg D30B Cartouche D30E 4-0
Cartouche D30F Leiden D30C 1-4
ZONDAG 15 MEI 2022
Leiden D30C Roomburg D30B 5-0
HUDITO D30C Leiden D30B 1-2
Forescate D30B Cartouche D30F 0-5
Cartouche D30E Cartouche D30D 0-2
Victoria D30E Craeyenhout D30B 2-2
Bleiswijk D30A Voorne D30A 3-6
ZONDAG 22 MEI 2022
Cartouche D30F HUDITO D30C 1-0
Roomburg D30B Forescate D30B 4-1
Cartouche D30E Leiden D30C 0-3
Cartouche D30D Voorne D30A 0-0
Craeyenhout D30B Bleiswijk D30A 6-1
Leiden D30B Victoria D30E 1-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eke Koster
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Lijncoordinator Tim van Ginneken

Aankomende speelronde

ZONDAG 29 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk D30A Leiden D30B 10:45
Cartouche D30D Leiden D30C 10:35
Forescate D30B Cartouche D30E 11:00
HUDITO D30C Roomburg D30B 9:15
Victoria D30E Cartouche D30F 12:45
Voorne D30A Craeyenhout D30B 14:30