header13.png header1.png header12.png header4.png header6.png header10.png header2.png header9.png header15.png header3.png header8.png header14.png header7.png header11.png header5.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Coole Kids CK3F1 - veld Hockey Club Rotterdam CK-MF4

Jong-Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bleiswijk DJ1 9 27 9 0 0 59 11 0
2 Roomburg DJ2 9 24 8 0 1 65 6 0
3 Alkemade DJ2 9 19 6 1 2 33 20 0
4 Kieviten DJ1 9 16 5 1 3 61 25 0
5 Alecto DJ2 9 16 5 1 3 50 19 0
6 Craeyenhout DJ3 9 16 5 1 3 28 16 0
7 Thor DJ4 9 15 5 0 4 29 15 0
8 Gouda DJ2 7 13 4 1 2 35 14 0
9 Ommoord DJ3 8 12 4 0 4 33 17 0
10 Leiden DJ18 9 7 2 1 6 14 49 0
11 Leiden DJ17 8 6 2 0 6 10 44 0
12 Klein Zwitserland DJ6 8 3 1 0 7 8 58 0
13 Alphen DJ3 9 3 1 0 8 8 78 0
14 Zoetermeer DJ6 8 0 0 0 8 4 65 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Craeyenhout DJ3 10:45 thuis - Havecon 1
12 jun Leidse Hockey Club Roomburg DJ2 16:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 13 MAART 2022
Craeyenhout DJ3 Alphen DJ3 4-0
Kieviten DJ1 Gouda DJ2 2-6
Zoetermeer DJ6 Alkemade DJ2 1-10
Bleiswijk DJ1-O Ommoord DJ3 8-2
Leiden-Quintus DJ17 Leiden-Leidse Studs DJ18 1-0
Thor DJ4 Roomburg DJ2 0-4
ZONDAG 20 MAART 2022
Ommoord DJ3 Kieviten DJ1 2-3
Thor DJ4 Leiden-Leidse Studs DJ18 8-0
Alphen DJ3 Zoetermeer DJ6 5-0
Roomburg DJ2 Craeyenhout DJ3 3-5
Gouda DJ2 Leiden-Quintus DJ17 9-0
Klein Zwitserland DJ6 Bleiswijk DJ1-O 1-6
Alkemade DJ2 Alecto DJ2 5-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Kieviten DJ1 Klein Zwitserland DJ6 11-1
Roomburg DJ2 Alphen DJ3 10-0
Alecto DJ2 Zoetermeer DJ6 8-3
Thor DJ4 Gouda DJ2 3-1
Leiden-Quintus DJ17 Ommoord DJ3 1-2
Bleiswijk DJ1-O Alkemade DJ2 6-0
WOENSDAG 30 MAART 2022
Alecto DJ2 Klein Zwitserland DJ6 13-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Zoetermeer DJ6 Bleiswijk DJ1-O 0-6
Klein Zwitserland DJ6 Leiden-Quintus DJ17 1-6
Alkemade DJ2 Kieviten DJ1 5-3
Gouda DJ2 Craeyenhout DJ3 3-3
Ommoord DJ3 Thor DJ4 2-3
Leiden-Leidse Studs DJ18 Roomburg DJ2 0-12
Alphen DJ3 Alecto DJ2 0-11
ZONDAG 10 APRIL 2022
Craeyenhout DJ3 Ommoord DJ3 1-3
Kieviten DJ1 Zoetermeer DJ6 9-0
Roomburg DJ2 Gouda DJ2 5-0
Leiden-Leidse Studs DJ18 Alphen DJ3 3-2
Thor DJ4 Klein Zwitserland DJ6 0-1
Leiden-Quintus DJ17 Alkemade DJ2 1-4
Bleiswijk DJ1-O Alecto DJ2 4-3
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Craeyenhout DJ3 Leiden-Leidse Studs DJ18 6-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Ommoord DJ3 Roomburg DJ2 0-1
Klein Zwitserland DJ6 Craeyenhout DJ3 0-3
Alecto DJ2 Kieviten DJ1 3-3
Gouda DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ18 5-1
Alphen DJ3 Bleiswijk DJ1-O 0-10
Alkemade DJ2 Thor DJ4 4-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Roomburg DJ2 Klein Zwitserland DJ6 11-0
Leiden-Leidse Studs DJ18 Ommoord DJ3 0-10
Gouda DJ2 Alphen DJ3 11-0
Thor DJ4 Zoetermeer DJ6 10-0
Kieviten DJ1 Bleiswijk DJ1-O 3-6
Craeyenhout DJ3 Alkemade DJ2 0-3
Leiden-Quintus DJ17 Alecto DJ2 0-8
ZONDAG 15 MEI 2022
Alphen DJ3 Kieviten DJ1 1-17
Klein Zwitserland DJ6 Leiden-Leidse Studs DJ18 4-8
Alkemade DJ2 Roomburg DJ2 1-6
Alecto DJ2 Thor DJ4 0-2
Bleiswijk DJ1-O Leiden-Quintus DJ17 10-0
Zoetermeer DJ6 Craeyenhout DJ3 0-4
ZONDAG 22 MEI 2022
Leiden-Quintus DJ17 Kieviten DJ1 1-10
Craeyenhout DJ3 Alecto DJ2 2-3
Ommoord DJ3 Alphen DJ3 12-0
Leiden-Leidse Studs DJ18 Alkemade DJ2 1-1
Roomburg DJ2 Zoetermeer DJ6 13-0
Thor DJ4 Bleiswijk DJ1-O 2-3

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Michel Oldenburg
Coach Jeroen de Slegte
Aanvoerder Danisha Pelkman
Trainer (hoofd) Kris Dik
Trainer (hoofd) Ron Hoekstra
Lijncoordinator Tim van Ginneken

Aankomende speelronde

ZONDAG 29 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Alecto DJ2 Roomburg DJ2 12:45
Alkemade DJ2 Gouda DJ2 16:15
Alphen DJ3 Leiden-Quintus DJ17 15:15
Bleiswijk DJ1-O Craeyenhout DJ3 10:45
Kieviten DJ1 Thor DJ4 10:45
Klein Zwitserland DJ6 Ommoord DJ3 14:30
Zoetermeer DJ6 Leiden-Leidse Studs DJ18 12:45