header3.png header11.png header9.png header1.png header10.png header8.png header7.png header6.png header2.png header13.png header15.png header4.png header14.png header12.png header5.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Coole Kids CK3F1 - veld Hockey Club Rotterdam CK-MF4

Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Noordwijk D1 20 49 15 4 1 42 18 0
2 Barendrecht D1 20 42 13 3 4 72 27 0
3 Pijnacker D1 20 33 9 6 5 53 31 0
4 Derby D1 20 32 9 5 6 48 34 0
5 HDS D1 20 29 8 5 7 35 34 0
6 Rapide D1 20 29 8 5 7 30 38 0
7 Spijkenisse D1 20 27 8 3 9 38 42 0
8 Ommoord D1 20 26 7 5 8 27 25 0
9 Catwijck D1 20 25 7 4 9 36 35 0
10 Voorne D1 20 24 6 6 8 26 29 0
11 Bleiswijk D1 20 11 3 2 15 30 68 0
12 Tempo '34 D1 20 8 2 2 16 12 68 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei HC Pijnacker D1 12:45 thuis - Havecon 1
12 jun MHC Rapide D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Tempo '34 D1 HDS D1 1-4
Noordwijk D1 Catwijck D1 3-2
Rapide D1 Voorne D1 2-1
Derby D1 Bleiswijk D1 5-1
Ommoord D1 Barendrecht D1 0-1
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 6-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Spijkenisse D1 Rapide D1 2-3
Barendrecht D1 Pijnacker D1 2-2
Bleiswijk D1 Tempo '34 D1 5-2
Voorne D1 Derby D1 2-2
HDS D1 Noordwijk D1 0-0
Catwijck D1 Ommoord D1 0-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Derby D1 Spijkenisse D1 3-1
Ommoord D1 HDS D1 2-2
Tempo '34 D1 Voorne D1 1-0
Catwijck D1 Barendrecht D1 0-1
Noordwijk D1 Bleiswijk D1 2-1
Rapide D1 Pijnacker D1 1-5
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Voorne D1 Noordwijk D1 0-1
HDS D1 Catwijck D1 2-0
Barendrecht D1 Rapide D1 4-1
Spijkenisse D1 Tempo '34 D1 3-1
Pijnacker D1 Derby D1 0-4
Bleiswijk D1 Ommoord D1 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Catwijck D1 Bleiswijk D1 2-1
Tempo '34 D1 Pijnacker D1 1-2
Noordwijk D1 Spijkenisse D1 2-2
HDS D1 Barendrecht D1 4-3
Ommoord D1 Voorne D1 2-2
Derby D1 Rapide D1 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Bleiswijk D1 HDS D1 3-2
Pijnacker D1 Noordwijk D1 4-6
Voorne D1 Catwijck D1 0-2
Rapide D1 Tempo '34 D1 3-0
Spijkenisse D1 Ommoord D1 1-0
Barendrecht D1 Derby D1 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Ommoord D1 Pijnacker D1 0-1
Bleiswijk D1 Barendrecht D1 0-8
HDS D1 Voorne D1 0-0
Noordwijk D1 Rapide D1 1-2
Tempo '34 D1 Derby D1 0-5
Catwijck D1 Spijkenisse D1 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Derby D1 Noordwijk D1 1-1
Rapide D1 Ommoord D1 2-1
Spijkenisse D1 HDS D1 3-2
Barendrecht D1 Tempo '34 D1 6-0
Voorne D1 Bleiswijk D1 2-0
Pijnacker D1 Catwijck D1 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Noordwijk D1 Tempo '34 D1 2-1
HDS D1 Pijnacker D1 1-1
Voorne D1 Barendrecht D1 3-1
Bleiswijk D1 Spijkenisse D1 3-7
Catwijck D1 Rapide D1 3-0
Ommoord D1 Derby D1 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Noordwijk D1 Barendrecht D1 3-1
Tempo '34 D1 Ommoord D1 1-1
Rapide D1 HDS D1 3-1
Spijkenisse D1 Voorne D1 2-1
Derby D1 Catwijck D1 3-2
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 5-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Ommoord D1 Noordwijk D1 0-1
Barendrecht D1 Spijkenisse D1 3-0
Bleiswijk D1 Rapide D1 2-0
Voorne D1 Pijnacker D1 2-1
Catwijck D1 Tempo '34 D1 5-0
HDS D1 Derby D1 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Spijkenisse D1 Pijnacker D1 2-2
Barendrecht D1 Ommoord D1 4-2
Bleiswijk D1 Derby D1 2-4
Voorne D1 Rapide D1 2-2
Catwijck D1 Noordwijk D1 1-4
HDS D1 Tempo '34 D1 5-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Rapide D1 Spijkenisse D1 2-1
Pijnacker D1 Barendrecht D1 4-1
Noordwijk D1 HDS D1 3-0
Ommoord D1 Catwijck D1 2-1
Derby D1 Voorne D1 3-2
Tempo '34 D1 Bleiswijk D1 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Barendrecht D1 Catwijck D1 7-2
HDS D1 Ommoord D1 1-0
Voorne D1 Tempo '34 D1 1-0
Bleiswijk D1 Noordwijk D1 0-1
Pijnacker D1 Rapide D1 0-0
Spijkenisse D1 Derby D1 4-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Ommoord D1 Bleiswijk D1 5-0
Derby D1 Pijnacker D1 3-3
Noordwijk D1 Voorne D1 2-1
Rapide D1 Barendrecht D1 1-5
Tempo '34 D1 Spijkenisse D1 0-2
Catwijck D1 HDS D1 3-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Barendrecht D1 HDS D1 3-0
Bleiswijk D1 Catwijck D1 3-3
Pijnacker D1 Tempo '34 D1 5-0
Spijkenisse D1 Noordwijk D1 0-1
Rapide D1 Derby D1 3-1
Voorne D1 Ommoord D1 1-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Ommoord D1 Spijkenisse D1 2-1
HDS D1 Bleiswijk D1 3-2
Noordwijk D1 Pijnacker D1 1-0
Derby D1 Barendrecht D1 1-1
Tempo '34 D1 Rapide D1 1-1
Catwijck D1 Voorne D1 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Rapide D1 Noordwijk D1 1-1
Pijnacker D1 Ommoord D1 2-3
Derby D1 Tempo '34 D1 3-1
Voorne D1 HDS D1 2-2
Spijkenisse D1 Catwijck D1 1-3
Barendrecht D1 Bleiswijk D1 5-2
ZONDAG 15 MEI 2022
HDS D1 Spijkenisse D1 3-0
Tempo '34 D1 Barendrecht D1 0-10
Noordwijk D1 Derby D1 3-1
Ommoord D1 Rapide D1 1-1
Catwijck D1 Pijnacker D1 2-2
Bleiswijk D1 Voorne D1 1-3
ZONDAG 22 MEI 2022
Tempo '34 D1 Noordwijk D1 0-4
Barendrecht D1 Voorne D1 4-0
Pijnacker D1 HDS D1 5-2
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 5-1
Rapide D1 Catwijck D1 0-3
Derby D1 Ommoord D1 0-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Casper Kreeft
Manager Sabrina van der Burg
Manager Manon Kleijwegt
Manager Linda Laukens
Aanvoerder Denise de Rijcke
Trainer (hoofd) Casper Kreeft
Lijncoordinator Tim van Ginneken

Aankomende speelronde

ZONDAG 29 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Noordwijk D1 12:45
Bleiswijk D1 Pijnacker D1 12:45
Catwijck D1 Derby D1 12:45
HDS D1 Rapide D1 12:45
Ommoord D1 Tempo '34 D1 12:45
Voorne D1 Spijkenisse D1 12:45