header4.png header7.png header9.png header13.png header3.png header15.png header8.png header11.png header5.png header1.png header6.png header10.png header2.png header14.png header12.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Coole Kids CK3F1 - veld Hockey Club Rotterdam CK-MF4

MB1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam MB4 8 20 6 2 0 19 10 0
2 Alphen MB2 8 18 6 0 2 15 4 0
3 Bleiswijk MB1 8 14 4 2 2 21 17 0
4 Alecto MB2 8 7 2 1 5 12 23 0
5 Zoetermeer MB4 8 5 1 2 5 9 15 0
6 HDS MB2 8 4 1 1 6 12 19 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB4 15:00 thuis - Havecon 1
11 jun HDS MB2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 12 MAART 2022
Alphen MB2 HDS MB2 2-0
Alecto MB2 Bleiswijk MB1 1-6
Zoetermeer MB4 Rotterdam MB4 1-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Bleiswijk MB1 Alphen MB2 2-1
Rotterdam MB4 Alecto MB2 2-0
HDS MB2 Zoetermeer MB4 0-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Zoetermeer MB4 Alphen MB2 0-2
Alecto MB2 HDS MB2 3-1
Rotterdam MB4 Bleiswijk MB1 5-3
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Zoetermeer MB4 Bleiswijk MB1 2-2
Alphen MB2 Alecto MB2 3-0
HDS MB2 Rotterdam MB4 2-3
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Rotterdam MB4 Alphen MB2 1-0
Bleiswijk MB1 HDS MB2 3-2
Alecto MB2 Zoetermeer MB4 2-0
ZATERDAG 23 APRIL 2022
HDS MB2 Alphen MB2 0-2
Bleiswijk MB1 Alecto MB2 4-2
Rotterdam MB4 Zoetermeer MB4 2-0
ZATERDAG 14 MEI 2022
Alecto MB2 Rotterdam MB4 3-3
Alphen MB2 Bleiswijk MB1 3-0
Zoetermeer MB4 HDS MB2 3-3
ZATERDAG 21 MEI 2022
Alphen MB2 Zoetermeer MB4 2-1
HDS MB2 Alecto MB2 4-1
Bleiswijk MB1 Rotterdam MB4 1-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Marc Pelkman
Manager Babette Sciarone
Trainer (hoofd) Marc Pelkman
Lijncoordinator Tim van Ginneken
Trainer (hulp) Danisha Pelkman

Aankomende speelronde

ZATERDAG 28 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Alecto MB2 Alphen MB2 10:45
Bleiswijk MB1 Zoetermeer MB4 15:00
Rotterdam MB4 HDS MB2 12:15