header13.png header8.png header14.png header1.png header3.png header15.png header9.png header12.png header6.png header5.png header2.png header4.png header11.png header7.png header10.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


Veterinnen A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voorne D30A 21 52 17 1 3 82 22 0
2 Craeyenhout D30B 21 51 16 3 2 66 26 0
3 Cartouche D30F 21 42 13 3 5 50 25 0
4 Cartouche D30D 21 38 11 5 5 38 28 0
5 HUDITO D30C 21 34 10 4 7 41 28 0
6 Leiden D30B 21 28 9 1 11 41 44 0
7 Leiden D30C 21 27 7 6 8 42 32 0
8 Victoria D30E 21 27 7 6 8 25 29 0
9 Bleiswijk D30A 21 17 3 8 10 33 58 0
10 Roomburg D30B 11 13 4 1 6 17 24 0
11 Cartouche D30E 21 6 1 3 17 10 64 0
12 Forescate D30B 21 6 1 3 17 16 81 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Forescate D30B Cartouche D30D 2-3
Leiden D30C HUDITO D30C 1-1
Leiden D30B Craeyenhout D30B 1-4
Cartouche D30F Voorne D30A 2-3
Rotterdam D30D Bleiswijk D30A 6-1
Cartouche D30E Victoria D30E 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voorne D30A Rotterdam D30D 1-2
Craeyenhout D30B Cartouche D30F 2-1
Forescate D30B HUDITO D30C 0-0
Cartouche D30D Leiden D30B 1-1
Bleiswijk D30A Cartouche D30E 1-0
Victoria D30E Leiden D30C 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Leiden D30C Bleiswijk D30A 2-2
Forescate D30B Victoria D30E 1-2
HUDITO D30C Cartouche D30D 2-2
Cartouche D30F Leiden D30B 3-1
Rotterdam D30D Craeyenhout D30B 1-4
Cartouche D30E Voorne D30A 0-7
WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2021
Cartouche D30D Cartouche D30F 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Victoria D30E HUDITO D30C 1-0
Craeyenhout D30B Cartouche D30E 2-0
Voorne D30A Leiden D30C 2-1
Bleiswijk D30A Forescate D30B 1-1
Leiden D30B Rotterdam D30D 1-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HUDITO D30C Bleiswijk D30A 3-1
Rotterdam D30D Cartouche D30F 4-0
Leiden D30C Craeyenhout D30B 0-0
Victoria D30E Cartouche D30D 0-2
Cartouche D30E Leiden D30B 3-0
Forescate D30B Voorne D30A 0-8
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leiden D30B Leiden D30C 2-1
Cartouche D30D Rotterdam D30D 1-3
Bleiswijk D30A Victoria D30E 0-1
Voorne D30A HUDITO D30C 6-1
Cartouche D30F Cartouche D30E 4-1
Craeyenhout D30B Forescate D30B 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leiden D30C Cartouche D30F 0-2
HUDITO D30C Craeyenhout D30B 1-2
Victoria D30E Voorne D30A 0-3
Bleiswijk D30A Cartouche D30D 1-1
Cartouche D30E Rotterdam D30D 0-3
Forescate D30B Leiden D30B 2-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Cartouche D30F Forescate D30B 5-1
Leiden D30B HUDITO D30C 1-3
Craeyenhout D30B Victoria D30E 3-1
Voorne D30A Bleiswijk D30A 7-1
Cartouche D30D Cartouche D30E 1-0
Rotterdam D30D Leiden D30C 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leiden D30C Cartouche D30E 3-0
Forescate D30B Rotterdam D30D 1-2
HUDITO D30C Cartouche D30F 0-4
Victoria D30E Leiden D30B 3-1
Voorne D30A Cartouche D30D 4-0
Bleiswijk D30A Craeyenhout D30B 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leiden D30B Bleiswijk D30A 2-4
Cartouche D30F Victoria D30E 1-0
Rotterdam D30D HUDITO D30C 2-0
Cartouche D30E Forescate D30B 0-1
Craeyenhout D30B Voorne D30A 0-6
Leiden D30C Cartouche D30D 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
HUDITO D30C Cartouche D30E 5-0
Cartouche D30D Craeyenhout D30B 0-2
Forescate D30B Leiden D30C 2-5
Voorne D30A Leiden D30B 2-0
Victoria D30E Rotterdam D30D 0-4
Bleiswijk D30A Cartouche D30F 2-6
ZONDAG 13 MAART 2022
Craeyenhout D30B Leiden D30B 4-0
Victoria D30E Cartouche D30E 1-1
Cartouche D30D Forescate D30B 5-0
HUDITO D30C Leiden D30C 2-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Cartouche D30E Bleiswijk D30A 1-1
HUDITO D30C Forescate D30B 3-0
Leiden D30B Cartouche D30D 1-3
Leiden D30C Victoria D30E 1-0
Roomburg D30B Voorne D30A 0-2
Cartouche D30F Craeyenhout D30B 1-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Craeyenhout D30B Roomburg D30B 6-1
Cartouche D30D HUDITO D30C 0-1
Victoria D30E Forescate D30B 5-0
Leiden D30B Cartouche D30F 1-2
Bleiswijk D30A Leiden D30C 2-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Leiden D30C Voorne D30A 1-4
Cartouche D30E Craeyenhout D30B 1-10
HUDITO D30C Victoria D30E 2-2
Cartouche D30F Cartouche D30D 4-2
Forescate D30B Bleiswijk D30A 1-4
Roomburg D30B Leiden D30B 2-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Craeyenhout D30B Leiden D30C 2-0
Cartouche D30D Victoria D30E 3-0
Bleiswijk D30A HUDITO D30C 0-3
Voorne D30A Forescate D30B 6-1
Cartouche D30F Roomburg D30B 1-1
Leiden D30B Cartouche D30E 5-0
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Voorne D30A Cartouche D30F 0-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Bleiswijk D30A Roomburg D30B 2-3
DONDERDAG 21 APRIL 2022
Leiden D30C Leiden D30B 3-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Forescate D30B Craeyenhout D30B 0-6
Cartouche D30E Cartouche D30F 0-2
HUDITO D30C Voorne D30A 5-2
Victoria D30E Bleiswijk D30A 1-1
Roomburg D30B Cartouche D30D 1-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Voorne D30A Victoria D30E 3-0
Leiden D30B Forescate D30B 5-0
Craeyenhout D30B HUDITO D30C 2-1
Cartouche D30F Leiden D30C 1-4
Cartouche D30D Bleiswijk D30A 4-1
Roomburg D30B Cartouche D30E 4-0
ZONDAG 15 MEI 2022
HUDITO D30C Leiden D30B 1-2
Leiden D30C Roomburg D30B 5-0
Bleiswijk D30A Voorne D30A 3-6
Cartouche D30E Cartouche D30D 0-2
Victoria D30E Craeyenhout D30B 2-2
Forescate D30B Cartouche D30F 0-5
ZONDAG 22 MEI 2022
Cartouche D30F HUDITO D30C 1-0
Leiden D30B Victoria D30E 1-0
Craeyenhout D30B Bleiswijk D30A 6-1
Cartouche D30D Voorne D30A 0-0
Cartouche D30E Leiden D30C 0-3
Roomburg D30B Forescate D30B 4-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Bleiswijk D30A Leiden D30B 1-4
Cartouche D30D Leiden D30C 3-3
Victoria D30E Cartouche D30F 1-1
Voorne D30A Craeyenhout D30B 6-1
DINSDAG 31 MEI 2022
HUDITO D30C Roomburg D30B 2-0
ZATERDAG 4 JUNI 2022
Forescate D30B Cartouche D30E 2-2
DONDERDAG 9 JUNI 2022
Voorne D30A Cartouche D30E 3-0
ZONDAG 12 JUNI 2022
Leiden D30C Forescate D30B 5-0
Craeyenhout D30B Cartouche D30D 5-0
Leiden D30B Voorne D30A 4-2
Cartouche D30F Bleiswijk D30A 2-2
Cartouche D30E HUDITO D30C 0-5
Roomburg D30B Victoria D30E 1-2

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eke Koster
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Lijncoordinator Tim van Ginneken